Jesienny rozkład jazdy (2022)

Aktualizacja: 8.08.2022, godz. 22:30  

 

U-19 (A1)          2004 i młodsi / LINK
I liga wojewódzka 
Bałtyk AP

13.08. Ex-Siedlce Oldboys (PP) 3:0 (walkower) 
21.08. 11:00 Bytów - Bytovia 
24.08. GDYNIA - SKS Bałtyk Gdynia 
27.08. 11:00 Lębork - Pogoń
31.08. 14:00 GDYNIA - Radunia Stężyca 
  3/4.09. Gdynia - Arka II
  7.09. Puchar Polski (II runda) 
10/11.09. GDYNIA - AS Kolbudy
18.09. 11:00 Tczew - Gryf 
24/25.09. GDYNIA - Potok Pszczółki 
  2.10. 11:00 Gdańsk - Gedania 
  8/9.10. GDYNIA - Beniaminek 03 Starogard Gd. 
15.10. 14:30 Chojnice - Kolejarz 
22/23.10. GDYNIA - Chojniczanka
30.10. 17:00 Gdańsk - Olimpic 
  5.11. PAUZA
12.11. 13:30 Gdańsk - Jaguar 
19.11. 11:30 Gniew - Sobieski 
26/27.11. GDYNIA - Jantar Ustka 

U-17 (B1)          2006 i młodsi / LINK
I liga wojewódzka
Bałtyk AP

21.08. 15:00 GDYNIA - Zatoka Puck 
27.08. 13:30 Stężyca - Radunia
  3/4.09. GDYNIA - Jantar Ustka
10.09. 11:00 Gdańsk - Jaguar 
17/18.09. GDYNIA - Gryf Tczew
24/25.09. Bytów - Bytovia
  1/2.10. GDYNIA - Gedania
  8.10. 11:00 Malbork - Pomezania
15/16.10. GDYNIA - Piki Gdańsk
22/23.10. Luzino - Wikęd
29/30.10. GDYNIA - KS Gryf Słupsk 
  5/6.11. GDYNIA - SI Arka Gdynia 
12.11. 11:00 Gdańsk - Lechia II  

II liga wojewódzka / LINK
Bałtyk AP II 

20.08. PAUZA 
27.08. 13:00 Gdańsk - Jaguar II 
  3/4.09. GDYNIA - Orkan Rumia
10.09. 13:30 Kiełpino - Amator 
17/18.09. GDYNIA - Motława Suchy Dąb 
24/25.09. Kwidzyn - Rodło
  1/2.10. GDYNIA - Gedania II 
  8.10. 11:00 Leźno - Sporting 
15/16.10 GDYNIA - AP GKS Kowale 
22/23.10. Gowidlino - FC
29/30.10. GDYNIA - AP KP Gdynia 

U-16 (B2)          2007 i 2008 / LINK
I liga wojewódzka
Bałtyk AP 

20.08. PAUZA (Lew Lębork wycofał się)  
27.08. PAUZA (Jantar Ustka wycofał się)  
  3/4.09. Pruszcz Gd. - GTS 
10/11.09. GDYNIA - Pomorzanin Gdynia 
17.09. 11:00 Kowale - AP GKS 
24/25.09. GDYNIA - Gedania
  1/2.10. Kwidzyn - DSPN
  8/9.10. GDYNIA - Jedynka Reda
15/16.10 Stężyca - Radunia
22/23.10. GDYNIA - Chojniczanka
29.10. 15:30 Tczew - Gryf 
  6.11. 18:30 Gdańsk - Jaguar 
12/13.11. GDYNIA - Beniaminek 03 Starogard Gd.
20.11. 11:00 Gniewino - Stolem 
26/27.11. GDYNIA - Sopocka AP

II liga wojewódzka / LINK
Grupa 1
(system 4-rundowy) 
Bałtyk AP II 

20.08. 19:00 Gdynia - AP KP 
27/28.08. GDYNIA - Barca Bolszewo 
  3/4.09. Wejherowo - Gryf 
10.09. 11:00 Gniewino - Stolem II 
17/18.09. GDYNIA - Jedynka II Reda
24.09. 11:00 Chłapowo - Klif
  1/2.10. GDYNIA - Wikęd Luzino
  8/9.10. GDYNIA - AP KP Gdynia
15/16.10 Bolszewo - Barca
22/23.10. GDYNIA - Gryf Wejherowo
29/30.10. GDYNIA - Stolem II Gniewino
  5/6.11. Reda - Jedynka II
12/13.11. GDYNIA - Klif Chłapowo
19/20.11. Luzino - Wikęd

U-15 (C1)          2008 / LINK
I liga wojewódzka 
Bałtyk AP 

21.08. 11:00 Gdańsk - Gedania 
27/28.08. Sopot - Sopocka AP 
  3/4.09. GDYNIA - Wierzyca Pelplin 
10/11.09. Kowale - AP GKS
17/18.09. GDYNIA - Jantar Ustka
24/25.09. Chojnice - Chojniczanka
  1/2.10. GDYNIA - AS Pomorze
  8/9.10. Kwidzyn - DSPN
15/16.10 GDYNIA - Piłeczka Pruszcz Gd.
23.10. PAUZA (Kaszubia Studzienice wycofała się) 
29/30.10. GDYNIA - Beniaminek 03 Starogard Gd. 
  5.11. 11:00 Gdynia - SI Arka
12/13.11. GDYNIA - Stolem Gniewino 
19.11. 11:00 Tczew - Gryf 
26/27.11. GDYNIA - Jaguar II Gdańsk 

U-14 (C2)          2009 / LINK 
II liga wojewódzka
Grupa 1 
Bałtyk AP 

21.08. 11:00 GDYNIA - Salos Rumia 
27/28.08. Luzino - Wikęd
  3/4.09. GDYNIA - AP Cassubian 
10/11.09. Gdynia - Ejsmond Club
17/18.09. GDYNIA - Gryf Wejherowo 
24.09. 13:30 Reda - Jedynka II 
  1/2.10. GDYNIA - Ogniwo Sopot 
  8.10. 11:00 Gniewino - Stolem 
15/16.10 PAUZA
22/23.10. GDYNIA - AP KP Gdynia 
29/30.10. Szemud - Eko-Prod 
  5/6.11. GDYNIA - Jaguar II Gdańsk 
12/13.11. Władysławowo - MKS 

Grupa 2 / LINK 
Bałtyk AP II 

20.08. 18:30 Osice - Osiczanka II 
27/28.08. GDYNIA - AS Kolbudy
  3.09. 17:00 Gdańsk - AS Pomorze 
10/11.09. GDYNIA - Stolem II Gniewino 
17/18.09. Pruszcz Gd. - GTS
24/25.09. GDYNIA - Conrad Gdańsk
  1/2.10. Gdańsk - AP Lotos
  8/9.10. GDYNIA - Stoczniowiec Gdańsk
16.10 19:00 Gdańsk - Jaguar III
22/23.10. PAUZA
29/30.10. GDYNIA - AP Grembocki Gdańsk
  5/6.11. Gdańsk - Victoria
12/13.11. GDYNIA - Gedania II 

U-13 (D1)          2010 / LINK
II liga wojewódzka 
Grupa 2  
Bałtyk AP 

20.08. PAUZA 
27/28.08. GDYNIA - Pokolenia LG 
  3/4.09. Gdańsk - AS Pomorze 
10/11.09. GDYNIA - Sparta Gdańsk 
17.09. 12:30 Gdańsk - Pomerania 
24/25.09. GDYNIA - Portowiec Gdańsk 
  1.10. 15:00 Gdańsk - Lechia II 
  8/9.10. Gdańsk - Ex-Siedlce Gdańsk 
15/16.10 GDYNIA - MFS Gdańsk 
22/23.10. Gdańsk - Piki 
29/30.10. GDYNIA - Gedania II 
  6.11. 17:00 Gdańsk - Stoczniowiec 
12/13.11. GDYNIA - Olimpia Osowa 

U-12 (D2)          2011 i 2012 / LINK 
Grupa 1 
Bałtyk AP

21.08. 13:00 GDYNIA - AP Cassubian 
27/28.08. Gościcino - Profan 
  3/4.09. GDYNIA - Orkan Rumia 
10/11.09. Kosakowo - Sztorm 
17/18.09. GDYNIA - MKS Władysławowo 
25.09. 11:00 Reda - Jedynka 
  1/2.10. GDYNIA - AP Karol Piątek 
  8/9.10. Puck - Kaperki 
15/16.10 GDYNIA - Korona Żelistrzewo 
22/23.10. Żelistrzewo - Orzełki 
29/30.10. GDYNIA - Stolem Gniewino 
  5/6.11. Puck - Zatoka 95 
12/13.11. GDYNIA - Błękitni Wejherowo 

Grupa 2 LINK
Bałtyk AP II 

20.08. 11:00 Bojano - Dragon Pomorze 
27/28.08. GDYNIA - AP KP Gdynia 
  3.09. 11:00 Reda - Jedynka II 
10/11.09. GDYNIA - Pomorzanin Gdynia 
17.09. PAUZA (GAP Dąbrowa wycofała się)  
24.09. 11:30 Rumia - Orkan II 
  1/2.10. GDYNIA - SI Arka Gdynia 
  8.10. 11:00 Gdynia - Ejsmond Club 
15/16.10 GDYNIA - Ogniwo Sopot 
22/23.10. Sopot - Sopocka AP 
29/30.10. GDYNIA - Salos Rumia 
  5/6.11. Wejherowo - Błękitni II 
12/13.11. GDYNIA - Gedania 

Grupa 3 / LINK 
Bałtyk AP III 

20/21.08. Gdańsk - MFS
27/28.08. GDYNIA - Dragon Bojano
  4.09. 13:30 Gdynia - SI Arka II 
10/11.09. GDYNIA - Pokolenia LG
17.09. 12:00 Bojano - Dragon II Pomorze
24/25.09. GDYNIA - Jaguar Gdańsk
  2.10. 14:40 Gdańsk - Conrad
  8/9.10. GDYNIA - AP GKS Kowalek
16.10 13:00 Gdańsk - Lechia 
22/23.10. Gdańsk - Piki
29/30.10. GDYNIA - Victoria Gdańsk
  5.11. 12:30 Gdańsk - Pomerania 
12/13.11. GDYNIA - Gedania II 

Turnieje związkowe dla młodszych drużyn 

2012 / LINK
(E1) grupa : BAŁTYK AP,

  3/4.09. 
24/25.09.
15/16.10.

2013 / LINK
(E1) grupa : BAŁTYK AP II,

  3/4.09.
24/25.09.
15/16.10.

2013 / LINK
(E2) grupa : BAŁTYK AP, 

10/11.09.
  1/2.10.
22/23.10.

2014 / LINK
(F1) grupa : BAŁTYK AP, 

17/18.09.
  8/9.10.
29/30.10.

2014 / LINK
(F1) grupa : BAŁTYK AP II, 

17/18.09.
  8/9.10.
29/30.10.

2015 / LINK
(F2) grupa : BAŁTYK AP, 

  3/4.09. 
24/25.09. 
15/16.10. 

 

KLIKNIJ    wiosna 2022 

Dziś obchodzą urodziny:

Jakub SAWIRSKI
Karol KACPROWICZ
Mikołaj RADWAŃSKI

Sponsorzy i Partnerzy

Akademia Piłkarska Bałtyk Gdynia
Akademia Piłkarska Bałtyk Gdynia
Akademia Piłkarska Bałtyk Gdynia
Akademia Piłkarska Bałtyk Gdynia
Akademia Piłkarska Bałtyk Gdynia
Akademia Piłkarska Bałtyk Gdynia
Akademia Piłkarska Bałtyk Gdynia
Akademia Piłkarska Bałtyk Gdynia
Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie, dostosowania ich do Państwa indywidualnych potrzeb korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.