Wiosenny rozkład jazdy (2022)

Aktualizacja: 22.06.2022, godz. 21:00 

 

U-19 (A1)          2003 i młodsi / LINK
I liga wojewódzka
Grupa 1
Bałtyk AP

26.03. PAUZA
  2.04. GDYNIA - GTS Pruszcz Gd. - przełożony na 13.04. 
  9.04. PAUZA
14.04. 16:00 GDYNIA - GTS Pruszcz Gd. 4:2 (Michniewicz, Mitianiec, Gajda, K. Galas) 
16.04. PAUZA 
24.04. 11:00 Starogard Gd. - Beniaminek 03 3:1 (Michniewicz, Sochacki, Jarząb) 
30.04. 19:00 GDYNIA - Jantar Ustka 13:2 (Betlejewski 3, Klamrowski 3, Gajda 2, Kaliszewski, Jeżyk /k/, Klawikowski, Sochacki, Michniewicz) 
11.05. 17:00 Chojnice - Kolejarz 6:2 (Klawikowski 4, Laga, Klamrowski) 
14.05. 13:00 GDYNIA - KP Starogard Gd. 10:2 (Klamrowski 3, Michniewicz 2, Gajda, Kaliszewski, Jarząb, Betlejewski, S. Stanulewicz) 
25.05. 18:00 Gdańsk - Stoczniowiec 1:2 (K. Galas) 
28.05. 15:00 GDYNIA - Sobieski Gniew 22:0 (Betlejewski 5, Klamrowski 3, Sochacki 3, Laga 2, Jarząb 2, Mitianiec 2, Gajda 2, Siepetowski 2, Kołecki)
  5.06. PAUZA 
19.06. 18:00 Gdynia - SKS Bałtyk (Puchar Prezesa PoZPN) 0:2 

U-17 (B1)          2005 / LINK
I liga wojewódzka
Bałtyk AP

20.03. 15:00 GDYNIA - AS Kolbudy 9:1 (Gajda 3, Klamrowski 3 /1k/, Kaliszewski, Klawikowski, W. Łoś) 
26.03. 11:00 Starogard Gd. - Beniaminek 9:0 (Klawikowski 3, Klamrowski 2, Kaliszewski, Jóskowski, K. Galas, sam.)
  3.04. 13:00 GDYNIA - Jantar Ustka 3:2 (Klawikowski 2, S. Stanulewicz) 
10.04. 13:00 Gdynia - Arka 2:5 (Mitianiec, Gajda) 
16.04. PAUZA 
20.04. 16:00 Gdańsk - Gedania 0:0 
27.04. 16:00 GDYNIA - AP KP Gdynia 8:0 (Gajda 2, Kaniewski 2, Mitianiec, Kasprzak, Kaliszewski, Ma. Szulc) 
  4.05. 18:00 Luzino - KTS-K 3:2 (Kaniewski, Gajda, Ma. Szulc) 
  7.05. 17:00 GDYNIA - Jaguar Gdańsk 3:0 (S. Stanulewicz, Koriat, Klamrowski) 
15.05. 11:00 GDYNIA - KS Gryf Słupsk 10:2 (Gajda 3, Klamrowski 2 /1k/, Kaniewski, Mitianiec, Ma. Szulc, Protas, W. Łoś) 
22.05. 17:30 Chojnice - Chojniczanka 2:3 (Siepetowski, Klamrowski) 
28.05. 17:00 GDYNIA - Gryf Wejherowo 10:0 (Ma. Szulc 4, Stachowiak 2, Protas 2, S. Stanulewicz, Kurzyński)
  4.06. 11:00 Stężyca - Radunia 4:1 (Kaliszewski, Gajda, Hewelt, Protas) 
12.06. 18:00 GDYNIA - Pomezania Malbork 6:3 (K. Galas, Klawikowski, Kaliszewski, Klamrowski /k/, Folega, Siepetowski) 
16.06. 11:00 Gdynia - SI Arka 2:3 (Protas, Stachowiak) 

U-16 (B2)          2006 / LINK
I liga wojewódzka
Bałtyk AP

19.03. PAUZA
27.03. 11:00 GDYNIA - Piki Gdańsk 9:1 (Stachowiak 4 /1k/, Protas 2, Ma. Szulc 2, Wyszomierski) 
  2.04. 16:00 Gowidlino - FC 7:0 (Folega 3, Ma. Szulc, Protas, Hewelt, Kasprzak) 
  9.04. 11:00 Luzino - KTS-K 4:1 (Protas 2, Ma. Szulc, Zapaśnik) 
16.04. 13:00 GDYNIA - Salos Słupsk 3:0 (walkower, goście zrezygnowali z przyjazdu) 
23.04. 17:00 Gdańsk - AS Pomorze 4:2 (Ma. Szulc, Kasprzak, Hewelt, Zapaśnik) 
30.04. PAUZA
  3.05. PAUZA (Lew Lębork wycofał się) 
  7.05. 19:00 GDYNIA - Jaguar Gdańsk 6:1 (Hewelt 2 /1w/, Protas, Zapaśnik, Domański, Eski) 
14.05. 13:30 Słupsk - KS Gryf 4:0 (Ma. Szulc 2, Stachowiak, Domański) 
21.05. 13:00 GDYNIA - Gedania 2:5 (Zapaśnik, Ma. Szulc) 
  1.06. 18:00 Puck - Zatoka 95 0:0 
  5.06. 13:00 GDYNIA - Radunia Stężyca 4:1 (Protas 2, P. Piotrowski, Ma. Szulc) 
11.06. 11:00 Tczew - Gryf 1:6 (Stachowiak) 
16.06. PAUZA

U-15 (C1)          2007LINK
I liga wojewódzka
Grupa mistrzowska
Bałtyk AP

13.03. 14:00 Ustka - Jantar 1:2 (Gryglicki) 
20.03. 17:00 GDYNIA - AP GKS Kowale 2:4 (Gryglicki, Bednarczyk) 
27.03. 11:00 Chojnice - Chojniczanka 2:3 (Gryglicki, Pietruszka) 
  3.04. 12:00 Sycewice - Olimpijczyk Kwakowo 3:1 (Maćkiewicz 2, Pietruszka) 
10.04. 19:00 GDYNIA - Jaguar Gdańsk 3:1 (Gryglicki 2, Bednarczyk) 
13.04. 15:00 Gdańsk - Gedania 0:0 
24.04. 13:00 GDYNIA - SI Arka Gdynia 2:2 (Gryglicki, Chromiński /k/ ) 
30.04. 11:00 GDYNIA - Jantar Ustka 2:1 (Gryglicki 2) 
  8.05. 16:30 Sopot - AP GKS Kowale 1:0 (Gryglicki) 
15.05. 19:00 GDYNIA - Chojniczanka 3:1 (Maćkiewicz, Gryglicki, M. Galas) 
21.05. 15:00 GDYNIA - Olimpijczyk Kwakowo 3:0 (walkower, goście nie stawili się na zawody) 
29.05. 13:00 Gdańsk - Jaguar 5:2 (Maćkiewicz 2, M. Galas, M. Łoś, Gryglicki) 
  4.06. 16:30 GDYNIA - Gedania 0:1 
12.06. 17:30 Gdynia - SI Arka 1:5 (Gryglicki) 

II liga wojewódzka / LINK
Grupa 2
Bałtyk AP II

27.03. 17:00 Gdańsk - Pokolenia LG 2:4 (Chromiński, sam.) 
  2.04.   9:00 GDYNIA - AP KP II Gdynia 3:1 (Malanowski, Labudda, Lewandowski) 
  9.04. 11:00 Gdańsk - Gedania II 3:5 (Chromiński /k/, Snarski, Różewski) 
13.04. PAUZA (AS Pomorze wycofała się)  
23.04. 11:00 Sopot - Sopocka AP 4:6 (Lewandowski 3, Łuczak) 
30.04. PAUZA
  7.05. 15:00 GDYNIA - Stoczniowiec Gdańsk 3:0 (walkower, goście zrezygnowali z przyjazdu) 
14.05. 17:00 Gniewino - Stolem II 3:8 (Kaczyński 2, Malanowski) 
21.05. 17:00 GDYNIA - Jaguar II Gdańsk 2:2 (Chromiński, Bednarczyk) 
28.05. 12:00 Gdańsk - Sparta 7:2 (Bednarczyk 2, Malanowski 2, Snarski 2, Ksawery Lewandowski)
  4.06. PAUZA 

U-14 (C2)          2008 / LINK
II liga wojewódzka
Grupa 1
Bałtyk AP

26.03. 13:00 GDYNIA - Stolem Gniewino 1:2 (Charamsa) 
  2.04. 11:00 Gościcino - Profan 9:0 (Charamsa 4, P. Stasiak, Drzazgowski, Telszewski, Mazurkiewicz, sam.) 
10.04. 17:00 GDYNIA - Zatoka 95 Puck 10:0 (Telszewski 3, L. Pietrzyk 3, Mi. Szulc 3, Drzazgowski) 
16.04. PAUZA
24.04. 19:00 GDYNIA - MKS Władysławowo 20:0 (Mi. Szulc 6, W. Pietrzyk 3, L. Pietrzyk 2, P. Stasiak 2, Drzazgowski 2, Frolików 2, Domagała, Mazurkiewicz, Karbowiak)
30.04. 13:30 Gdynia - GAP Dąbrowa - przełożony na 1.06. 
  7.05. 11:00 GDYNIA - Gryf Wejherowo 3:0 (walkower, goście nie stawili się na zawody) 
15.05. 10:30 Połchowo - Kaszuby 10:0 (Mi. Szulc 6, Frolików, Mazurkiewicz, P. Stasiak, Drzazgowski) 
22.05. 18:00 GDYNIA - Sztorm Kosakowo 5:1 (Frolików, L. Pietrzyk, Drzazgowski, Mi. Szulc, P. Stasiak) 
28.05. 11:00 Rumia - Salos 7:0 (Domagała 2, Michalak, Mi. Szulc, Telszewski, Drzazgowski, Frolików) 
  1.06. 20:30 Gdynia - GAP Dąbrowa 12:1 (Mi. Szulc 4, Charamsa 3, P. Stasiak, Domagała, Frolików, Łakomski /k/, Mazurkiewicz) 
  5.06. 18:00 GDYNIA - Orkan Rumia 13:1 ( Mi. Szulc 4, L. Pietrzyk 3, P. Stasiak, Daleki, Charamsa, Frolików, Górak, M. Prokop) 

Grupa 3 / LINK
Bałtyk AP II

27.03.   9:00 Gdańsk - Jaguar III 3:2 (Mazurkiewicz, Mi. Szulc, Charamsa) 
  3.04. 11:00 GDYNIA - Vigo Tuchom 17:0 (L. Pietrzyk 4, Daleki 3, Mazurkiewicz 2, Telszewski 2, P. Stasiak, Domagała, W. Pietrzyk, Mi. Szulc, Charamsa, Karbowiak) 
  9.04. 15:00 Bojano - Dragon II Pomorze 9:1 (Frolików 2, L. Pietrzyk 2, Drzazgowski 2, Karbowiak, Mazurkiewicz, Górak) 
13.04. 17:30 GDYNIA - Radunia Stężyca 4:2 (Telszewski, Domagała /w/, Mi. Szulc, L. Pietrzyk) 
23.04. 11:00 Gowidlino - FC 1:0 (Drzazgowski) 
30.04. 17:00 GDYNIA - Sporting Leźno 13:0 (Mazurkiewicz 5, Frolików 2, Mi. Szulc, P. Stasiak, Cichoń, L. Pietrzyk, W. Pietrzyk, Minga) 
  7.05. PAUZA
15.05. 13:00 GDYNIA - Eko-Prod Szemud 10:3 (Adrian Sęk 2, Mazurkiewicz 2 /1k,1w/, Domagała 2, Alan Wiese, W. Pietrzyk, L. Pietrzyk, M. Prokop) 
21.05. 11:00 Kartuzy - Cartusia 9:0 (Mazurkiewicz 3, Mi. Szulc 2, Domagała 2 /1w/, Michalak, Alan Wiese) 
28.05. 18:00 GDYNIA - Amator Kiełpino 3:0 (L. Pietrzyk 2, Charamsa)
  4.06. 11:00 Luzino - KTS-K 2:0 (Domagała 2) 

U-13 (D1)          2009 / LINK
II liga wojewódzka
Grupa 1
Bałtyk AP II

27.03. 11:00 Bolszewo - Cassubian 3:0 (Nowak 2, Dzikowski) 
  2.04. 11:00 GDYNIA - Dragon Bojano 15:0 (Dzikowski 4, Nowak 3, Szpiller 2, Tatrocki 2, Gruchała, Dolata, Kleszczyński, Słomowicz) 
  9.04. 13:00 Rumia - Salos 0:5 
16.04. 13:00 GDYNIA - KTS-K Luzino 2:3 (Gazda 2) 
23.04. 13:00 Kąpino - Błękitni II Wejherowo 5:2 (Dzikowski 2, Nowak 2, Szpiller) 
30.04. 15:00 GDYNIA - Latarnik Choczewo 7:2 (P. Nowakowski 4, Hermaniuk, Świetlikowski, A. Drenda) 
  7.05. 11:00 Bolszewo - Barca 3:1 (Szpiller 2, Świetlikowski) 
14.05. 11:30 Gościcino - Profan 8:0 (Gazda 3, Świetlikowski 2, Dolniak 2, C. Sawosz) 
22.05. 13:00 GDYNIA - Ejsmond Club Gdynia 4:3 (Świetlikowski 3, Szpiller) 
28.05. 17:00 Bojano - Dragon Pomorze 0:1
  5.06. 13:00 GDYNIA - Orkan Rumia 2:1 (Świetlikowski 2) 

Grupa 2 / LINK
Bałtyk AP

10.04. 19:00 GDYNIA - Gedania 1:0 (Staniszewski) 
14.04. 18:00 Kosakowo - Sztorm 3:3 (Murawski, Król, A. Drenda) 
24.04. 15:00 GDYNIA - Jedynka II Reda 11:0 (Adrian Sęk 4, Adam Sęk 2, Kaźmierczak 2, C. Sawosz, Gazda, A. Drenda /k/ )
30.04.   9:00 Gdańsk - Victoria 7:1 (C. Sawosz 2, Sierakowski 2, Król, Adam Sęk, Gruszka) 
  7.05. 13:00 GDYNIA - Checz Gdynia 16:0 (Adrian Sęk 7, Adam Sęk 2, Kornath 2, Kaźmierczak, Pieronek, N. Gruszka, A. Drenda /k/, Sierakowski) 
14.05. PAUZA 
22.05.   9:00 Gdynia - Pomorzanin 6:1 (C. Sawosz 2, Gazda, Adam Sęk, Kaźmierczak, Kornath) 
29.05. 15:00 GDYNIA - Dragon II Pomorze 2:4 (C. Sawosz, Gazda) 
  4.06. 13:30 Gdynia - SI Arka II 5:1 (Sierakowski 2, Murawski, Król, Gazda) 

U-12 (D2)           2010 / LINK
Grupa 2
Bałtyk AP

27.03. 18:30 Gdynia - GAP Dąbrowa 6:0 (Wowerka, Horała, Lasocki, Alex Wiese, Wittbrodt, Tokarski) 
  2.04. 13:00 GDYNIA - Lechia Gdańsk 1:1 (Zamorski) 
  9.04. Wejherowo - Błękitni II - przełożony na 28.04. 
13.04. 16:00 GDYNIA - Jaguar Gdańsk 0:2 
23.04. 16:00 Gdynia - SI Arka 0:14 
28.04. 19:00 Gniewino - Błękitni II Wejherowo 0:11 
30.04. 13:00 GDYNIA - MFS Gdańsk 2:0 (Zamorski 2) 
  8.05. 11:00 Gdańsk - Pokolenia LG 0:6 
14.05. PAUZA (UKS Cisowa wycofał się) 
21.05. 13:00 Gdańsk - Gedania 1:4 (Żółtowski) 
29.05. 13:00 GDYNIA - Jedynka II Reda 2:5 (Horała 2) 
  4.06. 17:00 Gdynia - AP KP II 1:7 (Horała) 

Turnieje związkowe dla młodszych drużyn 

2011 / LINK
(E1) grupa 4: BAŁTYK AP, AP KP Gdynia, SI Arka Gdynia, Checz Gdynia, Ejsmond Club Gdynia, Nowa AP Gdynia

10.04. 11:00 Gdynia 
14.05.   9:00 Gdynia 
  5.06. 15:00 Gdynia 

2011 / LINK
(E1) grupa 5: BAŁTYK AP II, SI Arka II Gdynia, Ejsmond Club II Gdynia, GAP Dąbrowa, Pomorzanin Gdynia, Sztorm Kosakowo

  9.04. 10:00 Gdynia 
15.05. 10:30 Gdynia 
  4.06. 10:00 GDYNIA 

2012 / LINK
(E1) grupa 8: BAŁTYK AP III, Czarni Pruszcz Gd., Czarni II, Lechia Gdańsk, Lechia II, Pomerania II Gdańsk

10.04. 13:00 Pruszcz Gd. 
14.05.   9:00 Gdańsk 
  5.06. 13:00 Gdańsk 

2012 / LINK
(E2) grupa 4: BAŁTYK AP, AP KP Gdynia, SI Arka Gdynia, Dragon Bojano, GAP Dąbrowa, UKS Cisowa

24.04.   9:00 Gdynia 
22.05. 11:00 Gdynia
12.06. 11:00 Gdynia 

2013 / LINK
(E2) grupa 5: BAŁTYK AP II, Ejsmond Club II Gdynia, Dragon II Bojano, Orkan Rumia, Orkan II, Sztorm II Kosakowo

23.04.   8:00 GDYNIA 
22.05.   9:00 Rumia 
11/12.06. Bojano

2013 / LINK 
(F1) grupa 4: BAŁTYK AP, SI Arka Gdynia, Dragon Bojano, Pomorzanin Gdynia, Salos Rumia, Sztorm II Kosakowo

  7.05. 13:00 Rumia 
28.05. 10:00 Bojano 
18.06. 10:00 GDYNIA 

2014 / LINK
(F2) grupa 3: BAŁTYK AP, SI Arka Gdynia, UKS Cisowa, Ejsmond Club Gdynia, Ejsmond Club II, SWSiEMP Arka Gdynia

  9.04.   8:00 GDYNIA 
14.05.   9:00 Gdynia 
  4.06. 15:00 Gdynia 

 

 KLIKNIJ  jesień 2021 

Dziś obchodzą urodziny:

Jakub SAWIRSKI
Karol KACPROWICZ
Mikołaj RADWAŃSKI

Sponsorzy i Partnerzy

Akademia Piłkarska Bałtyk Gdynia
Akademia Piłkarska Bałtyk Gdynia
Akademia Piłkarska Bałtyk Gdynia
Akademia Piłkarska Bałtyk Gdynia
Akademia Piłkarska Bałtyk Gdynia
Akademia Piłkarska Bałtyk Gdynia
Akademia Piłkarska Bałtyk Gdynia
Akademia Piłkarska Bałtyk Gdynia
Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie, dostosowania ich do Państwa indywidualnych potrzeb korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.