Jesienny rozkład jazdy (2021)

Aktualizacja: 22.09.2021, godz. 20:40 

U-19 (A1)          2003 i młodsiLINK
I liga wojewódzka
Grupa 1
Bałtyk AP

14.08. PAUZA (Wybrzeże Gdańsk wycofało się) 
18.08. 16:00 GDYNIA - Arka Prusewo (PP) 3:0 (walkower) 
21.08. 11:00 Rusocin - GTS Pruszcz Gd. 4:0 (Klamrowski, Michniewicz, Klawikowski, K. Galas) 
28.08. PAUZA 
  5.09. 17:00 Chojnice - Chojniczanka 0:1 
  8.09. 17:00 GDYNIA - Dragon Bojano (PP) 5:2 (Luchowski 2, Adkonis 2, Klamrowski /w/ ) 
11.09. 11:00 GDYNIA - Beniaminek Starogard Gd. 4:6 (Klamrowski, Koriat, Wiwatowski, Betlejewski) 
16.09. 19:00 Ustka - Jantar 3:3 (Luchowski, Kaliszewski /w/, Adkonis) 
22.09. 16:00 GDYNIA - MKS Władysławowo (PP) 0:3 
25.09. 11:00 GDYNIA - Kolejarz Chojnice 
  3.10. 11:00 Starogard Gd. - KP 
  9.10. 17:00 GDYNIA - Stoczniowiec Gdańsk 
16.10. 11:00 Gniew - Sobieski 
23.10. PAUZA (SKF Jaguar Gdańsk wycofał się)    

U-17 (B1)          2005 i młodsiLINK
I liga wojewódzka
Bałtyk AP

14.08. 11:00 Malbork - Pomezania 5:0 (Kasprzak 3, K. Galas, Gajda) 
22.08. 13:00 GDYNIA - Radunia Stężyca 1:11 (Odorczuk) 
29.08. 11:00 Wejherowo - Gryf 8:0 (Klamrowski 5, Kaliszewski 2, Mitianiec) 
  4.09. 11:00 GDYNIA - Chojniczanka 4:4 (K. Galas 2, Protas, Gajda) 
11.09. 12:30 Słupsk - KS Gryf 1:2 (Gajda) 
18.09. 11:00 Gdańsk - Jaguar 2:5 (S. Stanulewicz, sam.) 
26.09. 17:00 GDYNIA - KTS-K Luzino 
  3.10. 17:00 Gdynia - AP KP 
  9.10. 11:00 GDYNIA - Gedania 
16.10. 11:00 Ustka - Jantar 
23/24.10. GDYNIA - Beniaminek Starogard Gd. 
27.10. Kolbudy - AS
  6/7.11. GDYNIA - SI Arka Gdynia  

U-16 (B2)          2006LINK
I liga wojewódzka
Bałtyk AP

14.08. PAUZA 
21.08. 12:15 Gdańsk - Piki 2:2 (Folega, Zapaśnik /k/ ) 
28.08. 13:00 GDYNIA - FC Gowidlino 13:1 (Ma. Szulc 3, Kasprzak 2, Zapaśnik 2, Domański 2, Jóskowski, Hewelt, S. Kaczmarek, sam.)
  4.09. 19:00 GDYNIA - KTS-K Luzino 3:1 (Kasprzak 2 /1k/, Ma. Szulc) 
11.09. 11:00 Bruskowo Wlk. - Salos Słupsk 3:3 (S. Kaczmarek, Kasprzak, Folega) 
19.09. 11:00 GDYNIA - AS Pomorze 3:2 (Zapaśnik, Sawirski, Marcin Szulc) 
25.09. PAUZA (Myśliwiec Tuchomie wycofał się) 
  3.10. 13:00 GDYNIA - Lew Lębork 
  9.10. PAUZA (Jaguar Gdańsk wycofał się) 
17.10. 11:00 GDYNIA - KS Gryf Słupsk 
23.10. 16:30 Gdańsk - Gedania 
27.10. GDYNIA - Zatoka 95 Puck
  6/7.11. Stężyca - Radunia 
11.11. GDYNIA - Gryf Tczew
14.11. PAUZA (Jantar Ustka wycofał się) 

U-15 (C1)          2007LINK
I liga wojewódzka
Bałtyk AP

15.08. 11:00 Pruszcz Gd. - Czarni 6:0 (Ks. Lewandowski 3, Gryglicki, Labudda, Skrodzki) 
18.08. 12:00 GDYNIA - Jaguar Gdańsk 0:1 
21.08. 11:00 Reda - Jedynka 3:3 (Gryglicki 3) 
28.08. 13:00 Ustka - Jantar 2:5 (Bednarczyk, Gryglicki) 
  4.09. 15:00 GDYNIA - Ósemka Lębork 6:1 (Gryglicki 3, Eski 2, Chromiński) 
  7.09. 19:15 Starogard Gd. - KP 0:0 
12.09. 11:00 GDYNIA - Gwiazda Karsin 11:0 (Chromiński 3, Gryglicki 2, Dajnowiec, Eski, Maćkiewicz, M. Łoś, Labudda, Bednarczyk)
19.09. 15:00 Lębork - Lew 10:1 (Gryglicki 2, Bednarczyk 2, Labudda 2, Pietruszka /w/, Dobrosielski, M. Łoś /k/), Chromiński)
22.09. 17:30 GDYNIA - SI Arka Gdynia 3:2 (Gryglicki 2, Pietruszka) 
26.09. 17:00 Kolbudy - AS 
  3.10. 11:00 GDYNIA - Beniaminek Starogard Gd. 
  6.10. 15:00 Gdańsk - Gedania 
  9.10. 19:00 GDYNIA - AP GKS Kowale 
16.10. 11:00 Kwidzyn - DSPN 
23/24.10. GDYNIA - Pomorzanin
28.10. 18:30 Chojnice - Chojniczanka 
  6/7.11. GDYNIA - Pomezania Malbork 
11.11. 11:00 Wejherowo - Gryf 
14.11. GDYNIA - Gryf Tczew

II liga wojewódzkaLINK
Grupa 2
Bałtyk AP II

21.08. 15:00 GDYNIA - Pokolenia LG 3:0 (Bednarczyk 2, Kaczyński)
29.08. 19:00 Gdynia - AP KP II 4:1 (Bednarczyk 2, Różewski, Malanowski) 
  4.09. 17:00 GDYNIA - Gedania II 1:2 (Bednarczyk) 
11.09. 17:00 Gdańsk - AS Pomorze 15:1 (D. Piórkowski 4, Bednarczyk 3, Markowski 3, O. Stanulewicz, Pawłowski, Łuczak, Kudrycki, Labudda)
18.09. 13:00 GDYNIA - Sopocka AP 4:3 (Bednarczyk 3, Malanowski) 
25.09. PAUZA (Conrad Gdańsk wycofał się)  
  2.10. 17:00 Gdańsk - Stoczniowiec
10.10. 11:00 GDYNIA - Stolem II Gniewino 
16.10. 15:00 Gdańsk - Jaguar II 
23/24.10. GDYNIA - Sparta Gdańsk
27.10. PAUZA (Pomorzanin Gdynia wycofał się) 

U-14 (C2)          2008 / LINK
II liga wojewódzka
Grupa 1
Bałtyk AP

22.08. 17:00 Gniewino - Stolem 1:2 (Mi. Szulc) 
29.08. 11:00 GDYNIA - Profan Gościcino 14:0 (Mi. Szulc 6, P. Stasiak 3, Frolików 3, Bogdan, sam.)
  4.09. 14:00 Puck - Zatoka 95 11:0 (P. Stasiak 3, Jarzębski 2, Mi. Szulc 2, Domagała, Frolików, Charamsa, Minga)
11.09. PAUZA (Jantarek Władysławowo wycofał się) 
19.09. 11:00 Władysławowo - MKS 3:0 (Michał Szulc 2, P. Stasiak /k/ ) 
25.09. 13:00 GDYNIA - GAP Dąbrowa 
  2.10. 13:00 Wejherowo - Gryf 
10.10. 13:00 GDYNIA - Kaszuby Połchowo
16.10. 11:00 Kosakowo - Sztorm 
23/24.10. GDYNIA - Salos Rumia
27.10. 18:00 Rumia - Orkan 

Grupa 3 / LINK
Bałtyk AP II

21.08. 13:00 GDYNIA - Jaguar III Gdańsk 0:19  
28.08. 10:00 Tuchom - Vigo 4:3 (Domagała 2, Frolików /k/, Alan Wiese) 
  5.09. 17:00 GDYNIA - Dragon II Pomorze 10:2 (Drzazgowski 5, Bogdan 2, J. Michalak, L. Pietrzyk, sam.) 
11.09. 16:30 Stężyca - Radunia 2:3 (Drzazgowski 2) 
19.09. 17:00 GDYNIA - FC Gowidlino 6:0 (P. Stasiak 3, M. Prokop, W. Pietrzyk, sam.) 
26.09. 11:00 Leźno - Sporting
  2.10. PAUZA (GKS Linia wycofał się) 
  9.10. 11:00 Szemud - Eko-Prod 
16/17.10. GDYNIA - Cartusia
23.10. 11:00 Kiełpino - Amator 
27.10. GDYNIA - KTS-K Luzino 

U-13 (D1)          2009 / LINK
II liga wojewódzka
Grupa 1
Bałtyk AP II

21.08. 11:00 GDYNIA - Cassubian Bolszewo 10:1 (Dolniak 3, Ko. Lewandowski 2, Dzikowski 2,  Rumian, Gazda, M. Nowakowski)
28.08. 12:00 Koleczkowo - Dragon Bojano 6:2 (Ko. Lewandowski 4, Dolata, Hermaniuk) 
  5.09. 11:00 GDYNIA - Salos Rumia 0:3 
11.09. 10:00 Luzino - KTS-K 2:1 (Kosma Lewandowski, Dzikowski) 
19.09. 11:00 GDYNIA - Błękitni II Wejherowo 1:4 (Dzikowski) 
26.09. 12:00 Choczewo - Latarnik 
  2.10. 13:00 Bolszewo - Barca 
  9.10. 11:00 GDYNIA - Profan Gościcino 
16.10. 11:00 Gdynia - Ejsmond Club 
23/24.10. GDYNIA - Dragon Pomorze
27.10. 16:00 Rumia - Orkan 

Grupa 2LINK
Bałtyk AP

28.08. 13:00 Gdańsk - Gedania 0:2 
  5.09. 13:00 GDYNIA - Sztorm Kosakowo 11:1 (Sierakowski 3, Adrian Sęk 2, Nowak 2, Adam Sęk, Staniszewski, Murawski, Gruszka) 
11.09. 13:30 Reda - Jedynka II 3:1 (Adam Sęk, Murawski) 
19.09. 13:00 GDYNIA - Victoria Gdańsk 15:1 (Adam Sęk 3, Adrian Sęk 3, Gruszka 2, Staniszewski, Nowak, A. Drenda /k/, Tatrocki, Sierakowski, sam. 2)
25.09. Gdynia - Checz - przełożony na 6.11.  
  2/3.10. Gdynia - GAP Dąbrowa 
  9.10. 13:00 GDYNIA - Pomorzanin Gdynia 
16/17.10. Chwaszczyno - Dragon II Pomorze 
23/24.10. GDYNIA - SI Arka II Gdynia 
  6.11. 11:00 Gdynia - Checz 

U-12 (D2)           2010LINK
Grupa 2
Bałtyk AP

21.08. 17:00 GDYNIA - GAP Dąbrowa 10:2 (Sikorski 8, Mieczkowski /k/, Horała) 
28.08. 15:00 Gdańsk - Lechia 0:11 
 5.09. 15:00 GDYNIA - Błękitni II Wejherowo 0:10 
11.09. 18:00 Gdańsk - Jaguar 1:1 (Wittbrodt) 
18.09. 11:00 GDYNIA - SI Arka Gdynia 0:9 
25.09. 15:30 Gdańsk - MFS 
  2.10. 11:00 GDYNIA - Pokolenia LG
10.10. 19:00 Gdynia - UKS Cisowa 
17.10. 15:00 GDYNIA - Gedania 
23.10. 13:30 Reda - Jedynka II 
27.10. GDYNIA - AP KP II Gdynia 

Turnieje związkowe dla młodszych drużyn 

2011 / LINK
(E1) grupa 4: BAŁTYK AP, AP KP Gdynia, SI Arka Gdynia, Checz Gdynia, Ejsmond Club Gdynia, Nowa AP Gdynia

  5.09.   9:00 Gdynia 
26.09. 10:00 Gdynia 
16/17.10. GDYNIA

2012 / LINK
(E2) grupa 4: BAŁTYK AP, AP KP Gdynia, SI Arka Gdynia, Dragon Bojano, GAP Dąbrowa, UKS Cisowa 

11.09.   9:00 Gdynia 
  2.10. 10:00 Bojano 
23/24.10. GDYNIA 

2013 / LINK
(E2) grupa 5: BAŁTYK AP II, Ejsmond Club II Gdynia, Dragon II Bojano, Nowa AP Gdynia, Orkan Rumia, Sztorm II Kosakowo 

12.09. 14:00 Rumia 
  2.10.   9:00 Gdynia 
23/24.10. Kosakowo 

2013 / LINK
(F1) grupa 4: BAŁTYK AP, SI Arka Gdynia, Dragon Bojano, Pomorzanin Gdynia, Salos Rumia, Sztorm II Kosakowo 

18.09. 13:00 Kosakowo 
  9/10.10. Gdynia
  6.11.   9:00 Gdynia 

2014 / LINK
(F2) grupa 3: BAŁTYK AP, SI Arka Gdynia, UKS Cisowa, Ejsmond Club Gdynia, Ejsmond Club II, SWSiEMP Gdynia 

  4.09. 10:00 Gdynia 
25.09. 12:00 Gdynia 
16/17.10. Gdynia 

 

 KLIKNIJ  wiosna 2021 

Dziś obchodzą urodziny:

Dariusz BRYNDZA

Mecenas Główny

Partnerzy

Akademia Piłkarska Bałtyk Gdynia
Akademia Piłkarska Bałtyk Gdynia
Akademia Piłkarska Bałtyk Gdynia
Akademia Piłkarska Bałtyk Gdynia
Akademia Piłkarska Bałtyk Gdynia
Akademia Piłkarska Bałtyk Gdynia
Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie, dostosowania ich do Państwa indywidualnych potrzeb korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.