Treningi - kiedy i gdzie?

Aktualizacja: 10.01.2021, godz. 14:15 

W tym miejscu przedstawiamy ramowy plan treningowy. Grafik jest dostępny również - i tam na bieżąco aktualizowany/korygowany - w aplikacji sportbm lub w grupach wew. w mediach społecznościowych / kanałach komunikacyjnych danej drużyny. 
Plan treningów bramkarskich oraz ew. jednostek uzupełniających (biegowych, motorycznych) wyłącznie w kalendarzu w aplikacji sportbm. 

Grafik zimowy obowiązuje do 25 marca. 

OBOZY SPORTOWE ZIMA 2022 
BYDGOSZCZ
13-19.02. (niedziela-sobota) - 2007
19-25.02. (sobota-piątek) - 2004, 2005, 2006 

REWAL
13-19.02. (niedziela-sobota) - 2009, 2012, 2013
19-25.02. (sobota-piątek) - 2008, 2010, 2011 

U-19
Trenerzy: Hartman, J. Izdebski 
♦ poniedziałek 16:00 - NSR 
♦ środa 16:00 - GCS boisko B
♦ czwartek 19:00 - GCS boisko B 
♦ piątek 16:00 - NSR

U-17
Trenerzy: Bedynek, Billewicz 
♦ poniedziałek 17:00 - Ogniwo 
♦ wtorek 19:00 - GCS boisko B
♦ środa 17:30 - GCS boisko B
♦ piątek 19:00 - GCS boisko B

R.2007
Trenerzy: Domeracki, Plutowski 
♦ poniedziałek 17:30 - GCS boisko B 
♦ wtorek 16:00 - NSR
♦ środa 18:30 - Ogniwo Sopot
♦ czwartek 19:00 - GCS boisko B
♦ piątek 19:00 - GCS boisko B 

R.2008
Trenerzy: Filip, P. Przesmycki
♦ wtorek 17:30 - GCS boisko B
♦ środa 17:30 - GCS boisko B
♦ czwartek 16:00 - GCS Hala Gier (futsal) 
♦ piątek 17:30 - GCS boisko B 

R.2009
Trenerzy: Szczechowski, Plutowski
♦ poniedziałek 19:00 - GCS boisko B
♦ wtorek 17:30 - GCS boisko B
♦ czwartek 17:30 - GCS boisko B

R.2010
Trenerzy: J. Izdebski, Przygodzki
♦ poniedziałek 19:00 - GCS boisko B
♦ środa 18:30 - SP 26 boisko 
♦ piątek 18:15 - SP 37 boisko 

R.2011
Trenerzy: P. Przesmycki, R. Przesmycki 
♦ poniedziałek 17:30 - GCS boisko B
♦ środa 19:00 - GCS boisko B 
♦ piątek 19:00 - SP 6 hala 

R.2012
Trenerzy: Bieniaszewski, Bedynek 
♦ poniedziałek 18:30 - SP 6 boisko  
♦ środa 19:30 - SP 6 hala 
♦ piątek 17:30 - SP 6 hala 

R.2013
Trenerzy: Piper, Gniadecki
♦ wtorek 19:15 - SP 6 hala 
♦ środa 20:00 - ZSO 8 hala 
♦ czwartek 18:00 - SP 6 hala 

R.2014
Trenerzy: Kultys
♦ poniedziałek 18:30 - SP 6 hala 
♦ środa 18:00 - SP 6  hala 
♦ piątek 19:00 - SP 37 hala 

Grupy PRZEDSZKOLE
OBŁUŻE
Trenerzy: Piper, Gniadecki
♦ wtorek 18:15 - SP 6 hala 

WICZLINO
Trenerzy: Bedynek 
♦ czwartek 17:15 - SP 37 hala 

FIZJOTERAPIA
Michał Cholak
♦ umówione wizyty, tel. 690 150 255 (można wysłać wiadomość SMS z prośbą o kontakt) 
♦ poniedziałek 17:00-18:30 - NSR
♦ środa 16:00-19:00 - NSR
♦ piątek 19:00 - NSR 

OBOZY SPORTOWE LATO 2022 
BYDGOSZCZ
20-27.07. (środa-środa) - 2005, 2006, 2008, 2010 
27.07. - 3.08. (środa-środa) - 2007, 2009, 2011 
3-9.08. (środa-wtorek) - 2012, 2013, 2014 

 

Dziś obchodzą urodziny:

Jakub WYSZOMIERSKI

Mecenas Główny

Partnerzy

Akademia Piłkarska Bałtyk Gdynia
Akademia Piłkarska Bałtyk Gdynia
Akademia Piłkarska Bałtyk Gdynia
Akademia Piłkarska Bałtyk Gdynia
Akademia Piłkarska Bałtyk Gdynia
Akademia Piłkarska Bałtyk Gdynia
Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie, dostosowania ich do Państwa indywidualnych potrzeb korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.